1.از بس این چند روز مستند دیده‌ام که می‌ترسم یکهو گیرپاچ کنم و خون بالا بیاورم. تقصیر من هم نیست، فیلمگردی باز مردانگی کرده و 7 روز اشتراک رایگان داده. ما هم 100 گیگ اینترنت روی دستمان باد کرده. کرونا هم لطف کرده مرا به اعماق تعطیلات زودهنگام تابستانه برده. زمین و زمان زده‌اند قدش و هماهنگ کرده‌اند تا سید جواد مستندهای سایت فیلمگردی را تمام کند. چی بهتر از این؟

2. خواستم در چالش وبلاگ حریری به رنگ آبان شرکت کنم. ولی استعداد زیادم در نقاشی نکشیدن مانع بود:

3.کتابخانه از هفتۀ پیش تعطیل شده و من ترسم این است کتاب‌هایم تمام شود. اگر استرس مرگم با اعادۀ نماز و روزه‌های قضا حل شود تمایلم این است وقتی دور و برم پر کتاب است جان دهم. ولی خدایی جان دادن روی پای امام را چه طور بیخیال شوم.

4.آدم‌ها دو دسته هستند. یا کتاب‌ها را می‌خرند و نمی‌خوانند، یا که امانت می‌گیرند و نمی‌خوانند.

5.یکی از رفقای طلبه‌ این وسط به من پیام داده بیا گروه نقد فیلم طلاب بزنیم. کسی هست اعزامش کنم توجیه‌شون کنه؟

6.یک پست گذاشتم از رفیق منحرف الفکرمان، گفتم نظرتان چیست. برگشتم دیدم 14 تا نظر جدید دارم. سه روزه درگیرم نظرات را جواب بدهم. واقعا هالاک شدم.

7.کمتر از یک درصد آدم در جهان وجود دارد که می‌تواند با شخصیت من عیاق شود. واقعا ناراحت کننده است. من همیشه تنهایم. از بین وبلاگ‌نویس‌ها فقط یک نفر را پیدا کرده‌ام. یک نفر دیگر در زندگی‌ام داشتم، آخرین بار دو ماه پیش دیدمش. وقتشه برم توی خیابون یک کاغذ بگیرم دستم که روش نوشته شده باشه: Hug me!

با این شخصیت زندگی واقعا سخت است. تو خانوادۀ خودم که نه، ولی تو خانوادۀ فرماندۀ کل قوامون! یک نفر پیدا کردم.

8.ما مطالبی رو توی وبلاگ بیشتر خوشمون میاد که بخشی از ما رو درون خودش داشته باشه. چیزی که به مطالب ذهنی ما مربوط باشه و نسبتی باهامون داشته باشه.

اگر نقاشی‌تون خوبه توی چالش وبلاگ حریری به رنگ آبان شرکت کنید.

لغت چالش به نظرتان درست است؟

دهخدا دربارۀ معانی چالش می‌فرماد:

رفتاری که از روی ناز و تکبر و عجب کنند.

رفتار کسی از روی تکبر و نخوت و ناز است در برابر حریف کارزار.

بمعنی جنگ و جدال

مباشرت و جماع را نیز گویند. کسی که در جماع حریص باشد.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سایت موسسه علمی آموزشی حرف آخر ( مشاور آقاجانی ) آقای سر به هوا Lisa قشمرو راهنمای سفر به جزیره قشم سئو گوگل ✘_○ We Are Army ○_✘ آنلاین تارنگار روستای کورده ترفندهاي شبکه هاي مجازي